• Selectie:

    1. Ruud Wuestenk
    2. Chris Dedden
    3. Nick Hutten
    4. Dirk Jan Doornbos
    5. Tom Vermunt
    6. Hugo Beugels
    7. Martijn Bijdevaate
    8. Varney Sesay
    9. Jelle Loosman
    10. Daley Slump
    11. Robin Schaapman
    12. Luuk Veendrick
    13. Frank van Bruggen
    14. Jack van Dijk
    15. Theun Faber
    16. Jurjen Seine
    17. Max Bouma
    18. Quinten van Eijk
    19. Rene Ballast
    20. Niels Scholtens
    21. Dennis Seine
    22. Mick de Boer
    23. Jelmer Bouma
  • Stand per 19 oktober 2019

    Team Wed Ptn
    SSA Creil-Bant 5 12
    SC Franeker 5 11
    Delfstrahuizen 5 10
    AVC 4 9
    Sleat 5 9
    QVC 5 9
    Foarut 5 8
    Waterpoort Boys 5 8
    NOK 5 6
    HJSC 4 4
    Tollebeek 5 4
    Top '63 5 3
    SC Bolsward 5 3
    De Walde 5 1
  • Programma/uitslagen 2019-2020

    17 augustus om 14:30 uur (oefen)
    CVVO 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    2 - 3
    29 augustus om 19:45 uur (oefen)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    Workum 1
    0 - 5
    31 augustus om 15:00 uur (beker)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    Espel 1
    1 - 0
    3 september om 18:45 uur (oefen)
    RKO 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    2 - 4
    7 september om 14:30 uur (beker)
    Blokzijl 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    2 - 5
    14 september om 15:00 uur (beker)
    Tonego 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    1 - 3
    21 september om 15:00 uur
    HJSC 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    2 - 3
    28 september om 15:00 uur (Bant)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    Foarut 1
    2 - 0
    5 oktober om 14:30 uur
    AVC 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    5 - 0
    12 oktober om 15:00 uur (Creil)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    Sleat 1
    1 - 0
    19 oktober om 15:00 uur
    Tollebeek 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    1 - 3
    21 oktober om 20:00 uur (oefen)
    SVM (O23)
    -
    SSA Creil-Bant 1
    26 oktober om 15:00 uur (Bant)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    Delfstrahuizen 1
    2 november om 14:30 uur
    Top '63 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    9 november om 15:00 uur (Creil)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    Nok 1
    16 november om 17:00 uur (beker (Creil))
    SSA Creil-Bant 1
    -
    SVV '04
    23 november om 15:00 uur (Bant)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    SC Bolsward 1
    30 november om 15:00 uur
    SC Franeker 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    7 december om 14:30 uur
    De Walde1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    14 december om 15:00 uur (Creil)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    Waterpoort Boys 1
    18 januari om 15:00 uur ((oefen) Creil)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    ASV Dronten 1
    25 januari om 14:30 uur
    QVC 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    1 februari om 15:00 uur (Bant)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    AVC 1
    8 februari om 14:30 uur
    Foarut 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    15 februari om 15:00 uur (Creil)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    HJSC 1
    29 februari om 14:30 uur (oefen)
    Swift '64 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    7 maart om 14:30 uur
    Delfstrahuizen 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    14 maart om 14:30 uur
    Nok 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    21 maart om 15:00 uur (Bant)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    Top '63 1
    28 maart om 15:00 uur
    SC Bolsward 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    4 april om 15:00 uur (Creil)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    SC Franeker 1
    18 april om 15:00 uur (Bant)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    QVC 1
    25 april om 14:30 uur
    Sleat 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    9 mei om 15:00 uur (Creil)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    Tollebeek 1
    16 mei om 14:30 uur
    Waterpoort Boys 1
    -
    SSA Creil-Bant 1
    23 mei om 15:00 uur (Bant)
    SSA Creil-Bant 1
    -
    De Walde 1
  • Wedstrijdverslagen